Jak dbać o okna od czasu ich kupna? – Zobacz

Po zakończeniu prac wykończeniowych należy sprawdzać czystość okuć, i w przypadku ich zabrudzenia wyczyścić je oraz nasmarować.

Jeżeli okna montowane były do stanu surowego domu polecane jest ponowne wyregulowanie okien /usługa bazpłatna –   gwarantuje komfort podczas użytkowania okien/. Budynek na pewno pracował przez ten okres, a zapylenie powoduje niewłaściwą pracę okuć. W związku z tym, że stare okna tracą energooszczędność mieszkania w końcu stają się zimniejsze. W ten sposób są mniej komfortowe do {życia|mieszkania|użytkowania. Dlatego też poszukiwanie bardziej dźwiękoszczelnych alternatyw jest dla rzeszy właścicieli budynków nie lada wyzwaniem. Ponieważ około dziesięć procent średniej temperatury w domu traci się przez okna, modernizacja stolarki okiennej zapewne pomniejszy wydatki na ogrzewanie nieruchomości.

Wszystkie zabrudzenia spowodowane: zaprawą tynkarską, sadzą, środkami impregnacyjnymi, klejem, farbą oraz innymi materiałami budowlanymi lub chemicznymi należy bezzwłocznie usuwać.

Uwaga! Do powyższego typu zabrudzeń należy stosować tylko odpowiednie dla twardego PCV chemiczne środki czyszczące oraz polerujące. Podczas naszej pracy w branży kooperowaliśmy z klientami z różnych środowisk. Celem zawsze było zapewnienie energooszczędnych korzyści dla klienta. Dostępne produkty oszklenia okien ewoluowały bardzo szybko w ciągu ostatnich kilku dekad.  Umów się z naszym pracownikiem aby omówić opcje modernizacji okna lub odwiedź nasz salon wystawowy  aby spotkać się z naszymi ekspertami i zobaczyć nasze opcje do wybrania.