Sprawdź- Zakup okien to podstawowy element podczas budowy i remontu budynku.

Zakup okien to podstawowy element podczas budowy i remontu domu bądź mieszkania. Pragniemy zapewnić Ci pełne wsparcie zarówno przy wyborze stolarki okiennej, jak i po jej zakupie. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw przydatnych informacji. Dowiesz się, w jaki sposób zamówić okna oraz jak przebiega proces realizacji zamówienia. Poznasz również rekomendowane przez nas sposoby montażu oraz sprawdzone zasady pielęgnacji i konserwacji produktów. Ponadto przybliżymy informacje na temat gwarancji i możliwości jej przedłużenia, wsparcia technicznego oraz zgłaszania ewentualnych reklamacji. 

Okna PCV znane są z długowieczności i są średnio od 20 do 40 lat. Tak jak każdy rodzaj okna, aluminiowego wymaga konserwacji, aby zapewnić jej długi okres użytkowania.

Oprócz czyszczenia ramek i okien w twoich pojedynczych szyb zespolonych, zwracanie uwagi na działające części twoich okien co sześć miesięcy może pomóc w zapewnieniu długptrwałości. Uchwyty, systemy blokowania i zawiasy wymagają smarowania, aby okno mogło działać płynnie.

Chociaż okna z drewnianą ramą mogą zapewnić dłuższą żywotność – dokładniej ponad 50 lat – oszczędne, niskie wymagania w zakresie napraw PCV doskonale nadają się dla tych, którzy chcą oszczędzić czas oraz pieniądze przy doborze okna.