Sprawdź- Montaż okien w budynkach kilkuletnich i starszych.

Kwestię zakupu nowoczesnej stolarki okiennej i montażu okien należy rozważyć wtedy, gdy zwykłe prace naprawcze oraz konserwacyjne nie są juź wystarczające do zapewnienia nieprzenikalności ciepła albo Państwa okna z innych powodów nie spełniają wymogów bezpieczeństwa albo ekonomii. Wybierane wtedy okna do domu lub innego budynku, mogą być objęte kompleksową obsługą, czyli poza dostarczeniem przez usługodawcę, będziecie mieli zapewniony montaż okien wraz z obsługą gwarancyjną.

Pierwszym krokiem poprzedzającym wstawienie nowej stolarki okiennej jest demontaż skrzydeł dotychczasowych okien, a następnie usunięcie ościeżnic. Demontaż ościeżnicy przeprowadzany jest za pomocą narzędzi ręcznych, takich jak przecinak, albo z użyciem wyrzynarki brzeszczotowej, pilarki lub innych profesjonalnych urządzeń. Pozwala to bezpiecznie usunąć dotychczasowe okna i likwiduje ryzyko uszkodzenia wnęk na nowe ościeżnice. Następne prace obejmują przede wszystkim oczyszczenie ościeży, uzupełnienie ewentualnych ubytków czy zagruntowanie nawierzchni.

Jeśli kupujesz okna zatrzymaj się przy naszym salonie, żeby zapoznać się z opcjami. Może się okazać, że nasze okna skrzynkowe są idealne dla kilku pomieszczeń w twoim budynku.