Popraw swoje żaluzje okienne

Innym rozwiązaniem tymczasowym jest ponowne przemyślenie pomalowanie pokrycia okna. Wysokiej jakości rolety oraz zasłony zapewniają doskonałe energooszczędne opcje. 

Użyj żaluzji, jeśli je masz – jest to jedyny z najlepszych sposobów na zmniejszenie strat ciepła w nocy. Pojedyncze przeszklenia pozwalają na uzyskanie więcej ciepła ze słońca a okiennice pomagają w zatrzymaniu ciepła nocą. Okiennice niwelują straty ciepła o 51 %. Rozważ przywrócenie źle dobranych żaluzji. Jeśli nowo zakupione żaluzje zostały usunięte może warto sprawdzić nowinki w branży. 

Zredukuj straty energii na dobre

Może być szereg tymczasowych rozwiązań, które niwelują straty ciepła ale inwestycja w trwałe rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze w dalszej perspektywie. Dostarczamy oraz montujemy najwyższej jakości okna z dachowe. Są one doskonałym i przyjaznym zamiennikiem okien drewnianych. 

Jeśli żyjesz w strefie ochronnej lub masz inne ograniczenia związane z planowaniem wymiany stolarki otworowej dodanie dodatkowego oszklenia zagwarantuje zachowanie oryginalnych skrzydeł i przyniesie korzyści w postaci oszczędzania ciepła.

Odkryj rozwiązanie dlaczego tracisz ciepło przez okna. Umów się dzisiaj z naszymi specjalistami od szklenia.