Jako producenci na rynku polskim sprzedajemy kompleksowe inwestycje udzielając dobrych cen dla odbiorców biznesowych oraz detalicznych.Elementy zastosowane do produkcji zarówno okien drewnianych, czy plastikowych są podobne czy wręcz identyczne: te samewartośći okien PCV do okien drewnianych. Cena okien PCV z zasady jest zdecydowanie  mniejsza niż okien drewnianych. W takim przypadku, niezbędne jest pracochłonne i kosztowne usunięcie wielu warstw powłok malarskich i ponowne pokrycie okien odpowiednimi powłokami lakierniczymi poczynają od impregnatu, poprzez podkład i zewnętrzne warstwy lakiernicze.Z punktu widzenia ochrony przeciwpożarowej, niewątpliwie okna plastikowe są bezpieczniejsze niż okna drewniane, gdyż PCV nie rozprzestrzenia ognia i jest samo gasnący, czego nie można napisać o drewnie pokrytym kilkomawarstwami farby bądź lakieru.

Firma jest na rynku od 5 lat. Wykonane przez nas prace potwierdzają wysoki standard wykonania naszych produktów oraz świadczonych usług.

Posiadamy szerokie badanie w obrębie kompleksowej obsługi inwestycji na obiektach użyteczności publicznej takich jak: hotele, oraz budynkach prywatnych inwestorów. Okna z tej oferty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i energooszczędność, którą każdy z was z pewnością sobie ceni.