Łatwość otwierania i zamykania stolarki otworowej 

Mechanizm otwierania oraz zamykania tradycyjnych drewnianych okien może trudny do napraw. Jest toż szczególnie ważne, jeśli elementy nie zostały dobrze utrzymane lub uległy zniekształceniu w czasie. Nowoczesne okna z pcv wykorzystują nowoczesny, zrównoważony system aby zapewnić łatwe otwieranie i zamykanie. Mechanizm przesuwny naszych nowoczesnych okien umożliwia, że kontrola powietrza jest bardziej wydajna, co jest doskonałe w gorące letnie miesiące.

Zwiększone bezpieczeństwa w domu

Nowoczesne okna są prosto otwieranie i zamykanie. Lecz nie ma to wpływu na prywatność domu. Korzystamy z wysokiej jakości systemów zamknięć, aby okna pozostały bezpieczne przez cały czas ich użytkowania i gwarantowały jak największy poziom prywatności.

Proste oraz łatwe w utrzymaniu

Podczas gdy wizja serwisowania okien drewnianych o konstrukcji ramowej oznacza przeprowadzanie corocznych przeglądów, prace serwisowe i malowanie, dbanie o okna ze skrzydłem pcv są proste. Utrzymywanie okien z pcv wymaga delikatnego czyszczenia ramy, szkła wraz z wielokrotnym smarowaniem ruchomych akcesoriów aby utrzymać je w właściwym stanie.

Nie można odmówić piękna oraz elegancji oknom skrzydłowym.