Dbamy o każdy szczegół i sugestie obecnych- Zapraszamy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowiliśmy wprowadzić do swej oferty stolarkę okienną. Oferujemy okna wykonane z drewna, aluminium i PCV. Wszystkie materiały użyte do produkcji okien są najwyższej jakości, dzięki czemu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Oferujemy Państwu stolarkę produkowaną w oparciu o profile okienne lidera rynku zajmującą się produkcją kształtowników z wysokoudarowego PCV. Okna z tworzywa sztucznego wykazują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej spełniając najbardziej rygorystyczne normy domu pasywnego pozwalające zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i tym jednym przyczynić się do aktywnej ochrony środowiska naturalnego. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii do produkcji profili bez wykorzystania plastyfikatorów i kadmu mamy pewności że otrzymujemy produkt obojętny dla zdrowia oraz środowiska.

Już od wielu lat produkujemy najwyższej jakości stolarkę otworową z PVC oraz aluminium. Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam na wdrożenie unikalnej technologii produkcji . To nasza duma – pozwalała na informatyzację procesów związanych z realizacją zamówień, a ponadto na całą automatyzację produkcji.

Oferujemy szeroką gamę możliwości dla naszych podwójnych szyb, oprócz standardowych jasnych kremowych szyb z potrójnymi szybami. Nasze okna z pojedynczymi szybami PCV są również dostępne w jednostronnych i wielostronnych okleinach metalo podobnych oraz w różnych kolorach. Kolejną wielką zaletą naszych okien jest ich wyjątkowa stabilność koloru, nawet po wielu latach korzystania nasze okna wyodrębniają się między innymi tym, że zachowują swój kolor. Okna z podwójnymi szybami charakteryzują się bardzo dobrą izolacyjnością statyczną oraz termiczną dzięki podkładkom i konstrukcji dużo komorowej. Uszczelka ma 99% odzysku pamięci i zatrzymuje swój układ rok po roku, co ukazuje, że jakość podkładki w twoim oknie nie jest niebezpieczna i zapewnia najlepszą akustyczną i termiczną wydajność. Wielokomorowa konstrukcja naszych okien plastikowych została zaprojektowana w celu poprawy wytrzymałości, właściwości termicznych i akustycznych poprzez wyeliminowanie przenoszenia gorąca i dźwięku przez  ramę.