Z ponad 35-letnim doświadczeniem, mamy wykwalifikowany zespół mądrych instalatorów, którzy są potrzebni, aby pomóc w zakupie nowoczesnego domu. Wszyscy nasi klienci zyskują pismo 15-letnią poręczeniem i całą pomoc posprzedażną. Napisz po natychmiastową pomoc i bezpłatną wycenę bez płatności.

Używamy tylko doświadczonych instalatorów w naszym mieście, więc instalacja twoich okien i drzwi toczy się przy niskim zamieszaniu i zakłóceniach, ale z maksymalną wiedzą. Nasza firma nigdy nie zostawia pracy niedokończonej. Zawsze zostawiamy Twój dom i podwórko w czystości oraz porządku po każdym dniu roboczym w twoim lokalu. Po zakończeniu instalacji sporządzimy końcową inspekcję, przejrzymy pracę i sprawdzimy wszystko, co pozostało do zrobienia lub które potrzebują dalszej uwagi. Gdy wszystko to zostanie zzakończone, zostaniesz poproszony o podpisanie instalacji.

Jesteśmy producentem szyb zrzeszony, który przedstawia szeroką gamę produktów o wysokim poziomie zabezpieczenia, w tym okna PCV, drzwi wewnętrzne.