Nasze okna są zawieszone na jednym końcu oraz wychodzą z drugiego końca, tak jak drzwi. Są duże i najczęściej używane tam, gdzie wielkośćjest większa niż szerokość. Zainstalowane w szerokich przestrzeniach oferują wyraźne widoki i ogromną wentylację w domu. Można je otwierać i zamykać za pomocą klamki i są łatwe w czyszczeniu w porównaniu z innymi rodzajami okien. W tym stylu dostępne są nieskończone opcje kolorystyki i wzorów, które zwiększają atrakcyjność domu.

Okna aluminiowe są dość podobne do okien skrzynkowych, z tą różnicą, że są na górze ramy, a nie z boku. Okna te są zwykle używane nad innymi oknami i drzwiami, aby umożliwić dodatkową wentylację. Ze względu na kompaktowe rozmiary idealnie nadają się do mniejszych miejsc, gdzie szerokość jest nieco większa niż wysokość.

Wybierz okna dla niestandardowych parametrów, wykonanych na  wymiar okien w odcieniu idealnym do rozjaśnienia domu w środku oraz na zewnątrz.

Mamy idealną ofertę do wyboru, więc niezależnie od tego, czy jest to nowoczesny styl, czy też nowoczesne okna z efektem drewna do tego twardszego drewna, jesteśmy pewni, że będziecie mieli okna, które poprawią każdy dom, aby dodać mu wykończony kształt z elegancją. Zawsze staramy się skoncentrować na jakościoraz stylizacji.