Strach o brak intymności w łazience – Sprawdź

Okno w łazience nie dla wszystkich.

Mimo, że dużo osób ceni sobie posiadanie okna w łazience, to jak wiadomo nie brakuje również przeciwników takiego rozwiązania. Powodem jest obawa o brak intymności w pokoju, które z oczywistych względów powinno ją dawać oraz lęk przed gromadzeniem się pary wodnej na powierzchni szyb. Producenci nowoczesnych okien obiecują, że problemy te można rozwiązać całkiem prostymi sposobami.Poza sposobnością recyklingu, trwałość i niski poziom zanieczyszczeń podczas produkcji profili PCV pomagają uzyskać idealną równowagę ekologiczną i przyczyniają się do ochrony środowiska. Okna plastikowe trwają bardzo dłużej niż okna drewniane i zużywają dużo mniej energii podczas procesu produkcyjnego.

Przeprowadzanie przebudowy lokalu jest ekscytujące. Możesz wreszcie pozbyć się wszelkich niewykorzystywany funkcji, które od lat Cię niepokoją. Jeśli przebudowujesz niedawno zakupioną nieruchomość możesz przeprojektować ją tak, aby przestrzeń była zagospodarowana pod twoje oczekiwania. 

Brak intymności niweluje się przez zastosowanie szyb ornamentowych lub rolet, a skraplaniu pary w czasie, gdy temperatura na zewnątrz uniemożliwia otwarcie okna, zapobiegają regulowane ręcznie nawiewniki okienne. Warto wziąć pod uwagę te pomysły, gdyż okno w łazience posiada naprawdę wiele zalet i szkoda z niego rezygnować z względu stereotypowych uprzedzeń.