Zobacz -Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Kanady.

Lata doświadczeń i ciężkiej pracy pozwoliły zyskać bezcenny kapitał który stanowi dzisiaj stabilny fundament do prowadzenia firmy w jej aktualnym kształcie i rozwoju w oparciu o posiadaną wiedzę i zdobyte doświadczenie.

Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z dużym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym. Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i dążymy do tego aby nasze produkty były jeszcze lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technicznie. Dzięki zadowoleniu swoich klientów stale zwiększamy sieć sprzedaży i nasze wyrobyprodukty trafiają do coraz szerszego grona odbiorców.

Aby uzyskać idealne zachowane skrzydła okienne, najlepiej myć okna drewniane co najmniej dwa razy w miesiącu. Najlepszą metodą czyszczenia okien jest zastosowanie środka do czyszczenia szkła i ściereczki z mikrofibry. Możesz również dowiedzieć się, jak myć i konserwować okna plastikowe . Zła pogoda często może zagrażać bezpieczeństwu domu, rozluźniając okna i grożąc ich złamaniem.  Rosnące zainteresowanie naszymi produktami pozwala nam się nieustannie rozwijać i dzięki funduszom własnym oraz otrzymywanych ze środków unijnych inwestujemy w nowoczesne metody i rozwiązania pozwalające polepszyć jakość produkowanych wyrobów oraz przyspieszyć proces technologiczny i ograniczyć czynnik ludzkiego błędu oraz niebezpieczeństwo pracy przy maszynach obrabiających suche drewno. Jednym z najlepszych sposobów ocieplenia domu przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi jest zamontowanie potrójnego oszklenia. Wśród licznych zalet potrójnego oszklenia, dom jest bardziej energooszczędny, obniża rachunki za energię oraz pomaga chronić dom przed złymi warunkami pogodowymi.  Odkryj pełną gamę okien skrzydłowych, które sprzedajemy tutaj oraz znajdź idealne okna z podwójnymi szybami dla waszej nieruchomości.

Staramy sie obsługiwać klienta kompleksowo oferując zarówno montaż stolarki jak i transport. Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Kanady i nie tylko.